De ce să ne alegeți

Produsele noastre includ: bară luminoasă, lumină de avertizare, lumină de lucru, far, semnal de trafic, sirenă și difuzor, seria anti-revoltă, seria antiglonț, blocaj rutier și alte produse legate de securitate în China.
Știm că CALITATEA este baza vieții și dezvoltării întreprinderii noastre.De la înființarea companiei din anul 1998, ne consolidăm continuu echipa de ingineri pentru a ne dedica cercetării, designului și calității produselor.inspectarea strictă și testarea repetată a fiecărui produs este munca noastră de zi cu zi.Calitatea de încredere și serviciul post-vânzare excelent fac ca produsele noastre să câștige o reputație foarte bună în China, între timp, acestea sunt, de asemenea, exportate în multe țări din întreaga lume și au câștigat o mare popularitate și aprobări de către clienții noștri.
• Echipa de producție
Echipa noastră de producție este aleasă dintre profesioniști tehnici și talente de management mediu și superior;Departamentele eficiente de achiziție, producție și QC ne permit să livrăm mărfurile la timp și să asigurăm calitatea.Putem satisface nevoile unice ale clienților noștri utilizând sistemul nostru de calitate conform ISO 9001 și atenția de neegalat acordată serviciului clienți.Având o activitate de peste 15 ani în industria serviciilor de producție electronică, avem experiența necesară pentru a face față celor mai exigente cerințe ale clienților.

• Echipa R&D
Avem o echipă de cercetare și dezvoltare de înaltă tehnologie și de înaltă calitate, precum și un grup de elițiști integrati, ei sunt angajați pentru a ne asigura că calitatea și aspectul produselor noastre sunt în mod constant în fruntea industriei și întotdeauna gata să răspundă nevoilor. a clienților noștri.
compania noastră urmează principiul bunei-credințe pentru a oferi sprijin excelent înainte și post-vânzare pentru majoritatea investitorilor.

• Echipa de vânzări/marketing
avem o echipă puternică de vânzări este baza importantă pentru clienții noștri.Cu o experiență bogată în export de 10 ani, Departamentul nostru de vânzări asigură respectarea politicilor stricte de colaborare cu clienții, care sunt clare, responsabile, eficiente și directe.S-au bucurat de o înaltă reputație din partea clienților.
Echipa noastră de vânzări se angajează să stabilească relații puternice cu clienții noștri, vă va oferi servicii profesionale, precise, practice, atent și chiar personalizate.

• Echipa post-vânzare
HONSON stabilește o echipă profesională post-vânzare, să fie echipată cu personal tehnic profesionist, piese de schimb originale, răspuns la timp în 8 ore.oferiți gratuit soluții tehnice.
Echipa post-vânzare responsabilă cu serviciul de urmărire, consultarea și feedbackul clienților, soluția tehnică a problemelor de calitate, furnizarea de piese de schimb pentru întreținere, asigurarea calității post-vânzare.


Ora postării: 13-jun-2022